O nás

Naše společnost Telin & Allebacker s.r.o. nabízí komplexní řešení domovních vstupů.
Vyrábíme a dodáváme sestavy poštovních schránek, zvonkových tabel s domácími telefony, vstupní dveře, interiérové dveře a venkovní okna.
Pro váš dům též nabízíme montáž garážových stání a sklepních či půdních kójí.

Dopisní schránky, sestavy schránek

Pro vchod vašeho domu si můžete vybrat sestavu dopisních schránek v různých variantách a barevných odstínech dle stupnice RAL. Naši zkušení pracovníci montují sestavy schránek dle přání a potřeb našich zákazníků. Sestavy dopisních schránek dodáváme buď samostatně, nebo jako ucelený systém obsahující zvonkové tablo a domácí telefony. 

Zvonková tabla

Pro celkové řešení domovního vstupu dodáváme zvonková tabla, která se napojí na systém domácích telefonů. Umožňují tak kvalitní domácí komunikaci a ovládání elektrického zámku vstupních dveří, případně další funkce. Zvonková tabla jsou v mnoha variantách. Velikost a barevné provedení je na přání zákazníka.

Domácí telefony

Nezbytnou součástí každého bytového domu jsou domácí telefony a přístupové systémy. Domácí telefony pro různé systémy jsme schopni také nainstalovat. Z domácího telefonu je možné ovládat dveřní zámek a spínat osvětlení chodby domu.

Plastová okna a dveře

Našim dalším zaměřením jsou okna a dveře. V naší rozsáhlé nabídce si můžete vybrat plastová, dřevěná či kovová okna a dveře, která přesně odpovídají vašim představám a požadavkům. Plastová okna dodáváme standardně v provedení s pětikomorovým okenním profilem a se zasklením. Mezi hlavní výhody, které plastová okna přináší, patří tepelná izolace a tím i výrazné snížení nákladů na vytápění, akustická izolace a vysoká míra bezpečnosti. Dveře mohou být osazeny sestavou dopisních schránek, případně i zvonkovým tablem. Pro vnitřní prostory máme v nabídce interiérové dveře v mnoha provedeních.

Garážová stání a sklepní kóje

Nabízíme montáž garážových stání a sklepních či půdních kójí.

Průmyslová automatizace

Zajišťujeme návrhy a realizace ovládání jednoúčelových strojů a zařízení.
Zabezpečíme modernizaci ovládání průmyslových zařízení z původní reléové logiky na moderní řízení na principu plc automatu.
Nabízíme návrh a stavbu jednoduchých strojů a zařízení z hliníkových profilů ITEM firmy Haberkorn.